TPS Televizní skříňka KAMA KW 60cm, /

3 899 

TPS Televizní skříňka KAMA KW 60cm, / TPS TPS Televizní skříňka KAMA KW 60cm, / 3899 Kč

Popis produktu

Moderní a elegantní televizní skříňka KAMA KW, která nabízí spoustu úložného prostoru, přinese nový lesk do Vašeho obývacího pokoje. Zvláštní a inovativní jsou její rytované dvířka imitující čtvercovaný vzor, což ji činí jedinečnou novinkou.

Elegance, vkus a nadčasový styl – to je to, co naše televizní skříňka nabízí! Co dělá tuto skříňku ještě výjimečnější? Kulaté kovové nohy s výškou 13 cm, které nejen dodávají celé konstrukci estetický vzhled, ale také zajišťují její stabilitu.

Praktické uspořádání televizní skříňky s otevřenou policí umožňuje pohodlné umístění zařízení a otvor v zadní části skříňky usnadňuje instalaci kabeláže. Praktická vrchní deska je perfektním místem pro televizi a dekorace. Televizní skříňka Vám pomůže s uspořádáním a snadnějším nalezením toho, co potřebujete.

Bezúchytkové dvířka pak zajišťují nejen pohodlné ovládání, ale také podtrhují modernistický styl interiéru. Díky systému PUSH-TO-OPEN se dvířka snadno otevřou po jemném stisknutí, díky mechanickému podpůrnému systému.

Televizní skříňka disponuje celkem dvěma dvířky, které poskytují dostatek úložného prostoru. A abychom zajistili, že náš nábytek splňuje vaše nároky na kvalitu, můžete se spolehnout na její velmi kvalitní provedení.

V balení najdete také návod k montáži, který vám usnadní sestavení této stylové a funkční komody.

MATERIÁL:

Korpus – dřevotříska laminovaná 16 mm. Dvířka – MDF deska tloušťky 18 mm, potažená melaminem, frézovaná, potažená fólií, Panty – kov s možností  nastavení

ROZMĚRY:

Hloubka: 40 cm
Šířka: 160 cm
Výška: 43 cm


ÚDRŽBA:

Povrch nábytku čistěte měkkou utěrkou. Nedoporučujeme používat silně působící chemikálie.

V BALÍČKU:

Návod k montáži a všechny potřebné montážní prvky.

Nábytek je dodáván v demontu pro vlastní montáž.

Další vlastnosti: Výrobce TPS. Dekor Černá. Dekor Dub Artisan. Celková šířka 160 cm. Celková hloubka 40 cm. Počet dveří 2. Počet zásuvek 1. Počet polic 1. Nohy Kov. Materiál Lamino. Povrch Matný.

Související produkty