TPS Komoda KAMA D 100cm, /

4 899 

TPS Komoda KAMA D 100cm, / TPS TPS Komoda KAMA D 100cm, / 4899 Kč

Popis produktu

Moderní a elegantní komoda KAMA, která nabízí spoustu úložného prostoru, přinese nový lesk do Vaší ložnice, obývacího či dětského pokoje. Zvláštní a inovativní jsou její rytované dvířka, které jsou uspořádány svisle a vypadají jako lamely, což ji činí jedinečnou novinkou.

Elegance, vkus a nadčasový styl – to je to, co naše komoda nabízí! Co dělá tuto komodu ještě výjimečnější? Kulaté kovové nohy s výškou 13 cm, které nejen dodávají celé konstrukci estetický vzhled, ale také zajišťují její stabilitu.

Praktické uspořádání interiéru komody s množstvím polic Vám pomůže s uspořádáním a snadnějším nalezením toho, co potřebujete.

Bezúchytkové dvířka pak zajišťují nejen pohodlné ovládání, ale také podtrhují modernistický styl interiéru. Díky systému PUSH-TO-OPEN se dvířka snadno otevřou po jemném stisknutí, díky mechanickému podpůrnému systému.

Komoda disponuje celkem dvěma dvířky, které poskytují dostatek úložného prostoru. A abychom zajistili, že náš nábytek splňuje vaše nároky na kvalitu, můžete se spolehnout na jeho velmi kvalitní provedení.

V balení najdete také návod k montáži, který vám usnadní sestavení této stylové a funkční komody.

MATERIÁL:

Korpus – dřevotříska laminovaná 16 mm. Dvířka – svisle rytované MDF

ROZMĚRY:

Hloubka: 40 cm
Šířka: 100 cm
Výška: 78 cm


ÚDRŽBA:

Povrch nábytku čistěte měkkou utěrkou. Nedoporučujeme používat silně působící chemikálie.

V BALÍČKU:

Návod k montáži a všechny potřebné montážní prvky.

Nábytek je dodáván v demontu pro vlastní montáž.

Další vlastnosti: Výrobce TPS. Celková šířka 100 cm. Celková hloubka 40 cm. Dekor Dub Artisan. Dekor Zelená. Počet dveří 2. Nohy Kov. Materiál Lamino. Počet polic 4. Celková výška 78 cm. Povrch Matný.

Katalogové číslo: AF669350770 Kategorie: , , Štítky: , , , ,
Výrobce:TPS

Související produkty