PCo Televizní jednotka Ego – Dub Evoke

2 559 

PCo Televizní jednotka Ego – Dub Evoke PCo PCo Televizní jednotka Ego – Dub Evoke 2559 Kč

Popis produktu

Moderní televizní stolek Ego ze stejnojmenné kolekce nábytku v kombinaci dvou dekorů Dub Evoke/Grafit se systém otevírání dvířek a zásuvek pomocí push to open uchvátí všechny milovníky nadčasových a praktických řešení. 

Televizní stolek je široký 113 cm, nabízí praktický úložný prostor v podobě dvou zásuvek a jedné otevřené police, která může posloužit jako místo pro Váš set-top box, přehrávač nebo herní konzoly. 

Každý kus nábytku z kolekce EGO je trendové řešení pro každou domácnost, barevní provedení Dub Evoke/Grafit zaujme především svou kresbou masivního dubu. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm. Dvířka a zásuvky jsou zpracovány z pevné MDF desky zakončeny odolnou ABS dýhou s tichým zavíráním. Dvířka a zásuvky se otevírají pomoci systému push to open (bezúchytkový systém otevíraní).

* Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, součástí balení je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku, včetně přehledného návodu, díky němuž bude složení hračka pro každého.

 

Další vlastnosti: Výrobce PCo. Celková hloubka 39 cm. Celková šířka 113 cm. Materiál MDF, ABS. Tloušťka dřevotřískové desky 16 mm. Dekor Dub Evoke, Grafit. Systém otevírání dvířek a zásuvek Push to open. Celková výška 46 cm. . . .

Související produkty