PCo Předsíňová stěna Ego – Dub Evoke

3 999 

PCo Předsíňová stěna Ego – Dub Evoke PCo PCo Předsíňová stěna Ego – Dub Evoke 3999 Kč

Popis produktu

Moderní předsíňová stěna Ego ze stejnojmenné kolekce nábytku v kombinaci dvou dekorů Dub Evoke/Grafit se systém otevírání dvířek a zásuvek pomocí push to open uchvátí všechny milovníky nadčasových a praktických řešení. 

Předsíňová stěna je široká 113 cm, nabízí praktický úložný prostor v podobě spodní skříně, která disponuje dvěma zásuvkami a jedné otevřené police. Součástí sestavy je také zrcadlo se závěsným věšákem. 

Každý kus nábytku z kolekce EGO je trendové řešení pro každou domácnost, barevní provedení Dub Evoke/Grafit zaujme především svou kresbou masivního dubu. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm. Dvířka a zásuvky jsou zpracovány z pevné MDF desky zakončeny odolnou ABS dýhou s tichým zavíráním. Dvířka a zásuvky se otevírají pomoci systému push to open (bezúchytkový systém otevíraní).

* Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, součástí balení je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku, včetně přehledného návodu, díky němuž bude složení hračka pro každého.

 

Další vlastnosti: Výrobce PCo. Materiál MDF, ABS. Tloušťka dřevotřískové desky 16 mm. Dekor Dub Evoke, Grafit. Systém otevírání dvířek a zásuvek Push to open. Rozměry spodní skříňky Š: 113, V:46, H:39. Rozměry věšáku se zrcadlem Š: 113, V:103, H:19. . . . .

Související produkty