Matrace Molmat FLEX 140/200 cm s potahem

8 405 

Matrace Molmat FLEX 140/200 cm s potahem Molmat Matrace Molmat FLEX 140/200 cm s potahem 8405 Kč

Popis produktu

Sedmizónová oboustranná matrace se studenou pěnou. Jádro matrace tvoří pojený polyuretan. Horní vrstvy matrace jsou vytvořeny z desek s masážními nopy, které výborně odvádějí vlhkost a jemně masírují pokožku. Matrace je střední tuhosti a působí pozitivně na celkovou regeneraci organizmu. Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem TRIMTEX.

Potah TRIMTEX, 150 gr/m2 zip do L , Nové vysoce kvalitní typy úpletových potahů z mikrovláken poskytují potahům nové vlastnosti, které se u starších typů potahů nevyskytují. Potah je velmi příjemný na dotek, s vysokou absorpcí vlhkosti a jejím pozdějším transportem a odpařením. Působení speciální pletené struktury textilie i vlákna zajišťuje tomuto potahu i vysokou tažnost a pevnost. Neobsahuje žádné toxické látky. Permanentně čistého vzduchu dosahuje potlačováním tělesných pachů a jejich překrytím. Praní na 60 °C.

Další vlastnosti: Výrobce Molmat. Výška jádra 12 cm. Nosnost 110 kg. Materiál HR Studená pena, RE – spájaná pena, 7 zón. Potah pratelný a snímatelný. Tuhost střední. . . . . .

Související produkty