Matrace Ahorn Caeli Rozměr: 80×190 cm

10 990 

Matrace Ahorn Caeli Rozměr: 80×190 cmAhorn Matrace Ahorn Caeli Rozměr: 80×190 cm 10990 Kč

Popis produktu

Matrace Ahorn Caeli
Otevřete brány k nebeskému odpočinku s matrací Caeli, kde se luxusní komfort setkává s inovativním designem. Dvě vrstvy speciálních pěn – robustní LS pěna a hypersoft GT pěna – poskytují ideální podporu a neuvěřitelnou měkkost, jemně objímající vaše kontury. Zónování v 5 oblastech zaručuje ergonomickou péči o vaše tělo. Potah z látky Modena, s vyváženou směsí Modalu a polyesteru, je mimořádně hebký na dotek a snadno udržovatelný. Nabízíme vám nebeský spánek s 7letou zárukou a nosností až 150 kg. Caeli je více než matrace, je to každodenní luxus, který promění vaše sny ve skutečnost. Potah: Potah z látky Modena s vyváženou směsí Modalu a polyesteru, je mimořádně hebký na dotek a snadno udržovatelný. Schopnost regulovat vlhkost, hladká struktura, odolnost vůči bakteriím. Potah je po celém obvodu opatřen zipem, pro snadné praní lze potah rozdělit na 2 části. Separační návlek mezi jádrem a potahovou látkou zabraňuje přetáčení potahu. Pratelný na 60°C.
 
Materiál: robustní LS pěna neboli HR pěna (studená) a hypersoft GelTouch pěnaZóny: 5Tuhost: 2-3Nosnost: 150 kgVýška matrace: 24 cmPotah: pratelný potah ModenaDoporučené uložení: pevný nebo lamelový rošt či polohovací lamelový roštZáruka na jádro: 7 let
Je možnost na zakázku vyrobit atypický rozměr dle Vašeho přání vždy platba předem. Některé obrázky mohou být ilustrační.

Další vlastnosti: Výrobce Ahorn. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: AF843538816 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ahorn

Související produkty