IDZ Pohovka DOLTONE – 218 x

15 729 

IDZ Pohovka DOLTONE – 218 x IDZ IDZ Pohovka DOLTONE – 218 x 15729 Kč

Popis produktu

Pohovka DOLTONE je kus nábytku, který se díky svému vzhledu hodí do jakéhokoliv interiéru – od moderních přes industriální až do prostorů s minimalistickými prvky. Skvěle zapadne také do komerčních prostor (recepce, studijní místnosti, kanceláře apod.) 

Pohovka je potažena kvalitní látkou VENA, která se snadno čistí a je příjemná na dotek. Pohovku nabízíme v několika barevných variantách.

2224-tm_thickbox_default 2225-tm_large_default 2228-tm_thickbox_default 2233-tm_thickbox_default 2241-tm_large_default

Rám pohovky je vyroben z masivního dřeva a nábytkové desky. V sedáku a opěradle je pružina typu BONELL o síle drátu 2,4 mm, která zajišťuje vysokou pružnost a trvanlivost posedu pro mnoholeté používání. Vysoce flexibilní PUR pěna T 30 o síle 3 cm je tvarově stálá, pružná a pevná.

Pohovka je velice stabilní, jelikož je umístěna na vysokých kovových nohách v černé barvě. 

Pohovka není rozkládací, tedy bez možnosti spaní. 

Pohovka zajišťuje vysoký komfort při odpočinku a pohodlné sezení nejen při sledování televize a to díky použitým materiálům a způsobům výroby.

Pohovku nabízíme také jako set s křeslem, kterou můžete zakoupit za zvýhodněnou cenu!

Rozměry pohovky:
toledo-kanapa

Nábytek je zcela nový, zabalený v originálním obalu a částečném demontu určený pro vlastní montáž.

Další vlastnosti: Výrobce IDZ. Barva látky Vena Vena 7 (béžová). Celková šířka 218 cm. Celková hloubka 80 cm. Celková výška 85 cm. Výška sedu 30 cm. Spací plocha Ne. Úložný prostor Ne. . . .

Související produkty