Eka Závěsný stolek pod televizi – Černý mat

5 321 

Eka Závěsný stolek pod televizi – Černý mat EKA Eka Závěsný stolek pod televizi – Černý mat 5321 Kč

Popis produktu

Jedinečný televizní stolek o šíři 200 cm, vytvoří útulnou atmosféru v každém obývacím pokoji. Kombinace moderního designu a kvalitních materiálů s jednoduchou montáží zaručí spokojenost každého zákazníka.

V dnešní době je těžké si představit obývací pokoj bez televizoru. Čas strávený s rodinou nebo přáteli doma se stal neocenitelnou zábavou. Dnes si každý z nás rád uvaří šálek horkého čaje, sedne si k televizi a užívá okamžiky. A pokud večer s televizí, musíte ji mít na co dát. Skvělý nápad bude pořídit si naši TV komodu.

Naše komoda je skvělým řešením, pokud hledáte funkční TV stolek. Nábytek se bude skvěle vyjímat pod vaším vybavením. Skříňka má místo pro dekodér, který můžete nenápadně schovat pod televizi. Komoda je rozdělena na tři samostatné skříňky, jednu uprostřed a dvě po stranách, díky čemuž je mimořádně funkční a praktická. Komoda je celá v barvě dub řemeslný. Kovové nohy navíc dodávají nábytku inovativní, moderní design. Výhodou je systém PUSH TO OPEN, pohodlný mechanismus, který dvířka po stisknutí otevře. Komoda je bez osvětlení.

 

Další vlastnosti: Výrobce Eka. Celková šířka 200 cm. Celková výška 42 cm. Celková hloubka 40 cm. Push To Open ANO. . . . . . .

Související produkty